Školní projekce poprvé v Chocni! [2019]

S letošním ročníkem festivalu Jeden svět nám bylo umožněno rozšířit naše působiště školních projekcí do blízké Chocně. Doposud musely školy, které chtěly navštívit festival, jezdit k nám do Ústí, proto bylo velmi příhodné, když letos mohl festival dojet k nim.

Promítání se konaly v sále Panského domu, jehož pronájem ochotně zaplatilo město Choceň. Děkujeme!

My jsme navštívili středoškolské projekce ve středu 3. 4. Jako první jsme shlédli film “EXIT – Dát extremismu sbohem” (promítáme 6. 4.) a následnou debatu středoškoláků s hostem festivalu – expertem na extremismus Janem Charvátem.

Jeden Svět v Chocni

Další skupina studentů středních škol shlédla film “#FollowMe” (na programu 12. 4.), který jim popsal světla a stíny sociální sítě Instagram. Po promítání proběhla rovněž debata, tentokrát s Ninou Krausovou, která vnesla do sálu osvětu ze zákulisí sociálních sítí.

Jeden Svět v Chocni

Jsme rádi, že můžeme rozšiřovat festival za hranice Ústí nad Orlicí a přinášet nové pohledy na svět pro lidi všech generací.

Ti z vás, kteří by rádi filmy viděli na vlastní oči, budou tak mít možnost učinit v sobotu 6. 4., kdy promítáme “EXIT – Dát extremismu sbohem” včetně debaty s Janem Charvátem. “#FollowMe” je v programu zařazeno na pátek 12. 4. Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *